• Levering binnen 24 uur
  • Persoonlijk advies
  • Uit voorraad leverbaar
Biensma 39 * 9001 XZ * Grou
T. (+31) 0566 624362
info-nl@armosa.eu




Wijzigingen per 1 januari 2022 | Span wordt Armosa

De naam Span Groothandel wijzigt per 1 januari 2022 in Armosa BV. Ook onze mailadressen gaan veranderen. In de nabije toekomst gaan ook de artikelnummers wijzigen. Overige gegevens blijven hetzelfde.

Wat verandert er:

  • Per 1 januari 2022 gaan de bestaande Armosa-vestiging in Scherpenzeel en Span Groothandel in Grou fuseren. Het bedrijf zal dan onder de naam Armosa BV verder gaan, met Grou als hoofdvestiging. Armosa zal ook de naam zijn die u vanaf dan terugvindt op alle documenten en media;
  • Alle orders en administratie gaan via Grou, dus ook die van de vestiging in Scherpenzeel. De vestiging zal wel blijven bestaan, echter alleen als afhaallocatie. Er zal een beperkte voorraad aanwezig zijn voor alleen PCO-klanten. Cees van den Berg blijft verantwoordelijk voor de PCO-klanten (Professionele Ongediertebestrijders) in Nederland en blijft ook werkzaam vanuit Scherpenzeel;
  • De naam Span Groothandel zal naar de achtergrond verschuiven, maar wordt niet vergeten. We zullen uw bestelling met dezelfde zorgvuldigheid blijven leveren zoals u van ons gewend bent. Ook het huidige Span-team blijft bestaan en de dagelijkse leiding blijft in handen van Daniël Span;
  • Alle producten krijgen in de nabije toekomst nieuwe artikelnummers. Uiteraard zullen wij u informeren zodra deze nieuwe nummers worden ingevoerd;
  • Onze e-mailadressen wijzigen:
info@spangroothandel.nlwordtinfo-nl@armosa.eu
magazijn@spangroothandel.nlwordtmagazijn-nl@armosa.eu
d.span@spangroothandel.nl wordt daniel.span@armosa.eu
b.dam@spangroothandel.nl wordt barend.dam@armosa.eu
s.jonkman@spangroothandel.nl wordt sytske.jonkman@armosa.eu
m.geertsma@spangroothandel.nl wordt marije.geertsma@armosa.eu
e.boersma@spangroothandel.nl wordt elgar.boersma@armosa.eu
dj.boersma@spangroothandel.nl wordt dirkjan.boersma@armosa.eu
h.vandervegt@spangroothandel.nl wordt henko.vandervegt@armosa.eu

Armosa

Armosa uit België ontwikkelt, produceert en verdeelt wereldwijd oplossingen voor ongediertebestrijding en –preventie. Met de overname van Span Groothandel kunnen we klanten beter van dienst zijn met een nog breder assortiment. Ons eigen merk Agrivet wordt een aparte divisie binnen Armosa. Het Agrivet-assortiment wordt fors uitgebreid en gaat totaaloplossingen bieden voor bioveiligheid, diergezondheid en voeding.

Heeft u nog vragen omtrent deze fusie en wijzigingen? Neem dan contact op met Daniël of Geoffrey. Namens het gehele team willen we u alvast fijne feestdagen wensen en een gezond 2022!

Daniël Span                                                 Geoffrey Taminiau
Manager Armosa BV                                  Directeur Armosa BV
daniel.span@armosa.eu                           geoffrey.taminiau@armosa.eu


Contactgegevens per 1 januari

Armosa BV
Biensma 39
9001 XZ  Grou
T: +31(0)566 624 362
M: info-nl@armosa.eu

Algemeen
Algemeen en orders
Magazijn
PCO Scherpenzeel
info-nl@armosa.eu
magazijn-nl@armosa.eu
pco-nl@armosa.eu
Geoffrey Taminiau
Directeurgeoffrey.taminiau@armosa.eu
Daniël Span
Managerdaniel.span@armosa.eu
Barend Dam
Administratie / boekhouding
barend.dam@armosa.eu
Sytske Jonkman
Adviseur binnendienst
sytske.jonkman@armosa.eu
Marije Geertsma
Marketing
marije.geertsma@armosa.eu
Elgar Boersma
Magazijn en inkoop
elgar.boersma@armosa.eu
Dirk Jan Boersma
Verkoop buitendienst Noord Nederland
dirkjan.boersma@armosa.eu
Henko van der Vegt
Verkoop buitendienst Zuid Nederland
henko.vandervegt@armosa.eu